28.09.2007. Ślubowanie uczniów klas pierwszych

28 września "pierwszaki" uroczyście złożyły ślubowanie. Od trzch tygodni uczniowie czterech klas pierwszych pilnie przygotowywali sie do tej uroczystości. Z radością i ze zniecierpliwieniem czkali na chwilę, w której Pan Dyrektor i Pani Dyrektor podejdą do każdego z nich i olbrzymim ołówkiem uroczyście pasują kżdego pierwszaka na ucznia Szkoły Podstawowej nr 1 im. Stanisława Staszica w Kielcach. Uroczystość poprowadzili członkowie Samorządu Uczniowskiego: Małgosia Bieniek i Jarek Świercz. Rodzice z dumą obserwowali zadowolone i usmiechnięte buzie swoich pociech i uwieczniali te niezapomniane chwile za pomocą aparatów fotograficznych i kamer.
Pan Dyrektor przygotował dla każdej klasy pierwszej niespodziankę w postaci kalendarzy ściennych, zestawów pomocy naukowych, a dla każdego ucznia - świecący długopis, plan lekcji i notes. "Pierwszaki" zrewanżowały się Dyrekcji serdecznym podziękowaniem i pięknymi kwiatami. Po uroczystości uczniowie klas pierwszych udali się do swoich klas, gdzie czekał na nich słodki poczęstunek przygotowany przez przejętych rodziców.

Fotoreportaż