30.09.2007. Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Tradycyjnie we wrześniu odbyło się pierwsze spotkanie Samorządu Uczniowskiego. W szkolnej czytelni pojawili sie uczniowie z nowo wybranych samorządów klasowych. Panie opiekunki powitały wszystkich i przedstawiły porządek zebrania. Pani Elżbieta Wójcik krótko przypomniała Regulamin Samorządu Uczniowskiego SP 1. Następnie, po raz kolejny, uczniowie obdarzyli zaufaniem panie: Elżbietę Szajniakowską i Elżbietę Wójcik, powierzając im opiekę nad Samorządem na kolejny rok.
Zgodnie z Reguaminem SU przystąpiono do wyboru Zarządu SU. Przewodniczącą została Daria Szota z kl.6c (15 głosów), jej zastępczynią - Ola Natkowska z kl.6b (10 głosów), a sekretarzem - Dominika Juszczak z kl.6a (5 głosów).
W drugiej części zebrania zostało ustalone, do jakich akcji charytatywnych Samorząd przystapi w bieżącym roku szkolnym, jakie zorganizuje imprezy i w jakich skcjach uczniowie chcą pracować.

Fotoreportaż